Trening

Dodano: 29.03.2019

Wspólnie z Krzysztofem Wolskim – autorem projektu Sport Triathlon przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę treningową. Jeśli szukacie opieki trenera, chcielibyście przygotować się do zawodów w Strykowie w oparciu o profesjonalny plan treningowy wraz z konsultacjami i analizą to dobrze trafiliście. Plany treningowe przygotowane przez naszego experta, będzie można zakupić przy dokonania zgłoszenia do 4. Triathlon Stryków, który odbędzie się 14 września 2019 roku. 

W swojej pracy trenerskiej kieruję się mottem „Bawmy się sportem i cieszmy się zdrowiem”. Zwracam szczególną uwagę na harmonijny rozwój każdego zawodnika, z którym realizuję treningi – mówi Krzysztof Wolski, autor projektu Sport Triathlon, dodając –  wówczas z większą satysfakcją będziecie kończyć zawody sportowe na wymarzonych dystansach, a czas w jakim przekraczycie linię mety pozytywnie Was zaskoczy.
 
Jeśli już się zgłosiłeś i opłaciłeś pakiet startowy a chciałbyś dokonać zakupu planów treningowych wystarczy, że zalogujesz się na stronie zapisów, wejdziesz w zakładkę moje konto – płatności i w tym miejscu możesz dokonać zakupu.
 
OFERTA TRENINGOWA
 
1. Pakiet podstawowy zawiera:
 
- przygotowanie indywidualnego planu treningowego na miesiąc,
 
- kontrola i korekta planu treningowego raz na tydzień,
 
- kontakt mailowy/telefoniczny
 
Cena: 179 zł
 
2. Pakiet podstawowy z indywidualnymi treningami zawiera:
 
- przygotowanie indywidualnego planu treningowego na miesiąc,
 
- kontrola i korekta planu treningowego raz na tydzień,
 
- 8 spotkań na treningach indywidualnych w miesiącu
 
- rodzaj indywidualnego treningu (ogólnorozwojowy, pływacki, kolarski, biegowy) dostosowywany do potrzeb zawodnika
 
- kontakt mailowy/telefoniczny
 
Cena: 569 zł
 
 
Krzysztof Wolski
 
Karierę sportową rozpoczął od pływania i zawodów biegowych w szkole podstawowej. Od 2001 roku rozpoczął przygodę z triathlonem, który uzupełniał startami w półmaratonach i maratonach biegowych z dobrymi wynikami. Pierwsze poważne sukcesy przypadły na 2007 rok, w którym m.in. zajmował miejsca na podiach Pucharu Polski Elity. W klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 2007 uplasował się na 10 miejscu. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogika ze specjalnością wychowanie fizyczne i zdrowotne, ukończył kurs instruktorski w dyscyplinie pływanie i triathlon. Od blisko dwóch lat tworzy projekt Sport Triathlon.

Gospodarz:


Gmina Stryków

Partnerzy główni:

Partnerzy:

Partnerzy medialni:

Organizatorzy:

Telefon

Tomasz Szafraniec
695 449 287

E-mail

triathlonstrykow@gmail.com

Mapa dojazdu