Do startu, 15.09.2018 zostało:
Dzięki! Do zobaczenia za rok!

Aktualności

<< Poprzednia  Następna >>

Wygraweruj medal na mecie!

Dodano: 17.05.2018

Każdy zawodnik po przekroczeniu linii mety, w strefie finiszera będzie mógł na specjalnym stanowisku wygrawerować swój czas na pamiątkowym medalu. To doskonała pamiątka z triathlonu, w którym zadebiutowało się w zawodach, ustanowiło rekord życiowy lub ukończyło z powodzeniem kolejny udany triathlon. 
 
czytaj więcej

Udostępnij numer startowy!

Dodano: 11.05.2018

Zapisz się na Triathlon Stryków i wystartuj z imiennym numerem startowym! Pokaż znajomym, że startujesz w triathlonie. Jeśli zapisałeś się już na nasze wydarzenie pokaż swój numer startowy znajomym na facebook’u i oznacz #triathlonstrykow. Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się na stronie www.zapisy.inessport.pl i w zakładce moje konto/nadchodzące wydarzenia znajdziesz tegoroczny projekt numeru, który można udostępnić jednym kliknięciem! 

 

 

czytaj więcej

3. Triathlon Stryków - zasady zapisów

Dodano: 08.05.2018
Wszystkie osoby, które planują start w triathlonie powinny posiadać konto w serwisie www.zapisy.inessport.pl. Każdy uczestnik, który dokona zgłoszenia do imprezy zostanie automatycznie przekierowany na stronę płatności systemu dotpay – jest to jedyna forma wniesienia opłaty startowej. Płatność można dokończyć po wejściu na stronę www.zapisy.inessport.pl w „moje konto” – „płatności”.
 
 
czytaj więcej
<< Poprzednia  Następna >>

O nas

Pomysł na organizację triathlonu w Strykowie zrodził się w momencie przeniesienia przez Klub Biegowy Powstaniec z Łodzi do Dobrej imprezy Noniron Duathlon. Od tego czasu pomysł mocno ewoluował, aż do formuły w której odbędą się tegoroczne zawody. Dystans na którym odbędzie się rywalizacja jest dostępny zarówno dla osób początkujących, jak i dla doświadczonych zawodników którzy chcą zakończyć sezon na wyjątkowej imprezie w centralnej Polsce. Zespół organizacyjny Triathlonu Stryków to grupa pasjonatów triathlonu i biegania, którzy od lat organizują liczne zawody i biorą udział w imprezach rozgrywanych w Polsce i za granicą. Dlaczego Stryków? Duży i czysty zbiornik wodny, bardzo dobra infrastruktura wokół niego, nowe drogi, a przede wszystkim położenie w samym centrum Polski, w pobliżu węzła autostrad umożliwiającego szybki dojazd nawet z najdalszych zakątków kraju.

Gmina Stryków


Gmina Stryków to miejsce w samym sercu Polski, oferujące świetne warunki i perspektywy nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla turystów i sportowców. Ciekawe szlaki turystyczne, zabytki i ścieżki rowerowe przyciągają do Strykowa coraz więcej osób z całego kraju. Liczne koncerty i festiwale sprawiają, że odwiedzając gminę nie sposób się nudzić. Gmina Stryków to również wiele cyklicznych imprez sportowych o ogólnopolskim zasięgu. Co roku Mistrzostwa Polski w Motocrossie przyciągają na miejscowy tor wielu entuzjastów motoryzacji w ekstremalnym wydaniu. Zimowy Bieg Powstańca rozgrywany na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich jest natomiast okazją do doskonałej zabawy dla całych rodzin. Lokalny samorząd był wielokrotnie nagradzany, między innymi tak prestiżowymi wyróżnieniami jak „Perły Samorządu 2016” przyznawane przez Dziennik Gazetę Prawną, certyfikatem „Gminy Przyjaznej Inwestorom” oraz nagrodą "Grunt na medal" za najlepszy teren inwestycyjny w województwie łódzkim. Strategicznym atutem gminy oferującej ponad 1000 ha wolnych terenów inwestycyjnych, jest lokalizacja na jej terenie węzła komunikacyjnego autostrad środkowoeuropejskich A1(Gdańsk –Wiedeń) i A2 (Berlin – Moskwa).

Trasy zawodów

Gospodarz:


Gmina Stryków

Partnerzy główni:

Partnerzy:

Partnerzy medialni:

Organizatorzy:

Telefon

Tomasz Szafraniec
695 449 287

E-mail

triathlonstrykow@gmail.com

Mapa dojazdu