Do startu, 14.09.2019 zostało:
Dzięki! Do zobaczenia za rok!

Aktualności

<< Poprzednia  Następna >>

Trening ogólnorozwojowy

Dodano: 16.04.2019

Już za niecałe pięć miesięcy ruszy 4. Triathlon Stryków. Jeśli planujesz debiut w tym wydarzeniu sportowym to teraz jest najlepsza pora na realizowanie treningów ogólnorozwojowych. Zbudujmy dość mocny fundament, na którym oprzemy w późniejszym etapie przygotowań formę pływacką, kolarską i biegową. 

 

Start zapisów!

Dodano: 01.04.2019

4. Triathlon Stryków odbędzie się 14 września 2019 roku w Strykowie. Zawodnicy rywalizować będą na dwóch dystansach 1/8 IM i ¼ IM zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i sztafet. Zapisy startują 1 kwietnia o godzinie 20:00. Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie na stronie www.zapisy.inessport.pl
 
 
 

Triathlon Stryków przyjazny debiutantom

Dodano: 29.03.2019

Od samego początku organizacji Triathlonu w Strykowie stawiamy na debiutantów, którzy mogą się sprawdzić pośród doświadczonych zawodników i zacząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu. A czemu debiutować właśnie w Strykowie? Termin, wrzesień to idealny czas na debiut, można na spokojnie przygotować się do zawodów, odbyć treningi na otwartych wodach, wykręcić odpowiednią ilość km na rowerze, kolejny argument to pogoda, która w tym okresie jest optymalna, na koniec zostawiamy lokalizację. Stryków to skrzyżowanie autostrad, co pozwala bez problemu dojechać na zawody w dniu imprezy z każdego regionu Polski. 
 
 

<< Poprzednia  Następna >>

O nas

Pomysł na organizację triathlonu w Strykowie zrodził się w momencie przeniesienia przez Klub Biegowy Powstaniec z Łodzi do Dobrej imprezy Noniron Duathlon. Od tego czasu pomysł mocno ewoluował, aż do formuły w której odbędą się tegoroczne zawody. Dystans na którym odbędzie się rywalizacja jest dostępny zarówno dla osób początkujących, jak i dla doświadczonych zawodników którzy chcą zakończyć sezon na wyjątkowej imprezie w centralnej Polsce. Zespół organizacyjny Triathlonu Stryków to grupa pasjonatów triathlonu i biegania, którzy od lat organizują liczne zawody i biorą udział w imprezach rozgrywanych w Polsce i za granicą. Dlaczego Stryków? Duży i czysty zbiornik wodny, bardzo dobra infrastruktura wokół niego, nowe drogi, a przede wszystkim położenie w samym centrum Polski, w pobliżu węzła autostrad umożliwiającego szybki dojazd nawet z najdalszych zakątków kraju.

Gmina Stryków


Gmina Stryków to miejsce w samym sercu Polski, oferujące świetne warunki i perspektywy nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla turystów i sportowców. Ciekawe szlaki turystyczne, zabytki i ścieżki rowerowe przyciągają do Strykowa coraz więcej osób z całego kraju. Liczne koncerty i festiwale sprawiają, że odwiedzając gminę nie sposób się nudzić. Gmina Stryków to również wiele cyklicznych imprez sportowych o ogólnopolskim zasięgu. Co roku Mistrzostwa Polski w Motocrossie przyciągają na miejscowy tor wielu entuzjastów motoryzacji w ekstremalnym wydaniu. Zimowy Bieg Powstańca rozgrywany na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich jest natomiast okazją do doskonałej zabawy dla całych rodzin. Lokalny samorząd był wielokrotnie nagradzany, między innymi tak prestiżowymi wyróżnieniami jak „Perły Samorządu 2016” przyznawane przez Dziennik Gazetę Prawną, certyfikatem „Gminy Przyjaznej Inwestorom” oraz nagrodą "Grunt na medal" za najlepszy teren inwestycyjny w województwie łódzkim. Strategicznym atutem gminy oferującej ponad 1000 ha wolnych terenów inwestycyjnych, jest lokalizacja na jej terenie węzła komunikacyjnego autostrad środkowoeuropejskich A1(Gdańsk –Wiedeń) i A2 (Berlin – Moskwa).

Trasy zawodów

Gospodarz:


Gmina Stryków

Partnerzy główni:

Partnerzy:

Partnerzy medialni:

Organizatorzy:

Telefon

Tomasz Szafraniec
695 449 287

E-mail

triathlonstrykow@gmail.com

Mapa dojazdu