Do startu, 12.09.2020 zostało:
Dzięki! Do zobaczenia za rok!

Aktualności

Start zapisów!

Dodano: 01.04.2019

4. Triathlon Stryków odbędzie się 14 września 2019 roku w Strykowie. Zawodnicy rywalizować będą na dwóch dystansach 1/8 IM i ¼ IM zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i sztafet. Zapisy startują 1 kwietnia o godzinie 20:00. Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie na stronie www.zapisy.inessport.pl
 
Kilka ważnych informacji przez startem zapisów:
 
1. Pamiętaj, że do dokonania zgłoszenia na 4. Triathlon Stryków należy posiadać konto w serwisie zapisy.inessport.pl
2. Przed dokonaniem zgłoszenia zapoznaj się z regulaminem 4. Triathlon Stryków, znajdują się tam ważne i praktyczne informacje dotyczące zawodów.
3. Zapoznaj się z naszą ofertą treningów dla zawodników startujących w 4. Triathlon Stryków - TRENING
4. Jeśli chcesz dokonać zgłoszenia grupowego swojej drużyny lub firmy napisz do nas na triathlonstrykow@gmail.com – prześlemy dokładną instrukcję.
5. Sztafetę zgłasza kapitan, wszyscy członkowie sztafety muszą posiadać konto w serwisie zapisy.inessport.pl
 
 

O nas

Pomysł na organizację triathlonu w Strykowie zrodził się w momencie przeniesienia przez Klub Biegowy Powstaniec z Łodzi do Dobrej imprezy Noniron Duathlon. Od tego czasu pomysł mocno ewoluował, aż do formuły w której odbędą się tegoroczne zawody. Dystans na którym odbędzie się rywalizacja jest dostępny zarówno dla osób początkujących, jak i dla doświadczonych zawodników którzy chcą zakończyć sezon na wyjątkowej imprezie w centralnej Polsce. Zespół organizacyjny Triathlonu Stryków to grupa pasjonatów triathlonu i biegania, którzy od lat organizują liczne zawody i biorą udział w imprezach rozgrywanych w Polsce i za granicą. Dlaczego Stryków? Duży i czysty zbiornik wodny, bardzo dobra infrastruktura wokół niego, nowe drogi, a przede wszystkim położenie w samym centrum Polski, w pobliżu węzła autostrad umożliwiającego szybki dojazd nawet z najdalszych zakątków kraju.

Gmina Stryków


Gmina Stryków to miejsce w samym sercu Polski, oferujące świetne warunki i perspektywy nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla turystów i sportowców. Ciekawe szlaki turystyczne, zabytki i ścieżki rowerowe przyciągają do Strykowa coraz więcej osób z całego kraju. Liczne koncerty i festiwale sprawiają, że odwiedzając gminę nie sposób się nudzić. Gmina Stryków to również wiele cyklicznych imprez sportowych o ogólnopolskim zasięgu. Co roku Mistrzostwa Polski w Motocrossie przyciągają na miejscowy tor wielu entuzjastów motoryzacji w ekstremalnym wydaniu. Zimowy Bieg Powstańca rozgrywany na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich jest natomiast okazją do doskonałej zabawy dla całych rodzin. Lokalny samorząd był wielokrotnie nagradzany, między innymi tak prestiżowymi wyróżnieniami jak „Perły Samorządu 2016” przyznawane przez Dziennik Gazetę Prawną, certyfikatem „Gminy Przyjaznej Inwestorom” oraz nagrodą "Grunt na medal" za najlepszy teren inwestycyjny w województwie łódzkim. Strategicznym atutem gminy oferującej ponad 1000 ha wolnych terenów inwestycyjnych, jest lokalizacja na jej terenie węzła komunikacyjnego autostrad środkowoeuropejskich A1(Gdańsk –Wiedeń) i A2 (Berlin – Moskwa).

Trasy zawodów

Gospodarz:


Gmina Stryków

Partnerzy główni:

Partnerzy:

Partnerzy medialni:

Organizatorzy:

Telefon

Tomasz Szafraniec
695 449 287

E-mail

triathlonstrykow@gmail.com

Mapa dojazdu